~~~ RABAT 15% ~~~ Zapisz się do Newslettera i odbierz rabat ~~~ RABAT 15% ~~~~
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach,promocjach i otrzymać rabat.
Producenci
Produkt dnia
Halka Roxy Dkaren
Halka Roxy Dkaren
66,00 zł 49,00 zł
Regulamin

Kupując w naszym sklepie akceptujesz poniższy regulamin.

 

INFORMACJE OGÓLNE

1.Właścicielem sklepu zmyslowakraina.pl jest firma "Mabo" Brachmański Marek
Zapolskiej 17, 44-274 Rybnik

wpisany do ewidencji działalności gospodarczej przez Urząd Miasta Rybnik

NIP: 6422709600

Regon:243373879

 

ZAMÓWIENIA

1.Zamówienia można składać przez sklep internetowy, telefonicznie lub na naszych aukcjach allegro (nick użytkownika zmyslowakraina)

2.Każdy oferowany towar posiada szczegółowy opis oraz wymiary, z którymi należy szczegółowo się zapoznać przed zakupem. Wymiary staram podawać się jak najdokładniej, lecz zastrzegam sobie 1-2cm odstępstwo od tych podanych w opisach


3.Zdjęcia przedmiotów są realne, lecz mogą nieznacznie różnić się kolorem i nasyceniem, jest to spowodowane indywidualnymi ustawieniami monitora.

Jeśli mają Państwo wątpliwości co do koloru lub wymiaru proszę o kontakt przed zakupem lub licytacją.


4.W każdej przesyłce znajduje się paragon, na życzenie wystawiam fakturę VAT, o czym należy powiadomić w mailu przed wpłatą pieniędzy.

5.Na wpłatę czekamy max. 7 dni roboczych. Po tym czasie zamówienie zostaje anulowane

6.Termin realizacji zamówienia po wybraniu rozmiaru i koloru zamawianego produktu otrzymają Państwo w zwrotnym e-mailu z naszego sklepu internetowego. Po wpłacie należności na konto paczka nadana jest w ciągu 24-48 godzin (w dniach roboczych)

Czasami może się zdarzyć, iż wybranego modelu nie ma w naszym magazynie. W takich przypadkach będziemy informować Klienta o ewentualnych opóźnieniach lub braku towaru pocztą elektroniczną lub telefonicznie. Są to bardzo sporadyczne przypadki.

Nie odpowiadamy za opóźnienia związane z dostarczeniem towaru przez pocztę polską czy firmę kurierską

 

 

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

 

W sprawach nieuregulowanych w niniejszym regulaminie mają zastosowanie przepisy powszechnie obowiązującego prawa, a zwłaszcza Kodeksu Cywilnego oraz przepisy Ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz zmianie Kodeksu cywilnego (Dz.U. Nr 141 z 2002 r. poz.1176) i Ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz.U. Nr 22 z 2000 r. poz.271)
Nie przewidujemy pozasądowych dróg rozwiązywania sporu.

 

Państwa dane osobowe podawane podczas wypełniania formularza z zamówieniem, wykorzystywane są wyłącznie w celu realizacji zamówienia. Nie są one ani nigdy nie będą przekazywane innym podmiotom zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz.U. z 2002 r. Nr 101 poz.926, ze zm.) w sposób uniemożliwiający dostęp do nich osób trzecich.

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl